Ventilatsiooniseadmed (kuni 300m3)

Soojustagastusega ventilatsiooniseadmed pakuvad Teile suurepärast võimalust varustada oma ruumid värske õhu ja ideaalse õhuniiskusega ning hoida ära hallituse tekke.

Seade tuleb valida vastavalt ruumide suurusele. Tekitatav õhuvahetus peab olema piisav värske õhuga varustamiseks ning liigniiskuse välja viimiseks. Ventilatsiooniseadme võimsust projekteeritakse erinevaid dokumente aluseks võttes ning sageli tekib olukord, kus ruumid on üleventileeritud või ei ole ventilatsioon piisavalt võimas. Meie oleme enda poolt seadmete juurde lisatud soovituslike ruutmeetrite juures arvestanud tegelike mõõtmistulemustega.  Mõõtmised on teostatud kalendriaasta jooksul ning mõõtnud oleme erinevates majades ja korterites CO2- ja niiskussisaldust.

Pakume seadmeid tootjatelt Airobot, Zehnder, Paul ja Komfovent ning kuid Teid huvitab mõne teise tootja ventilatsiooniseade, siis oleme meeleldi nõus ka selles osas nõustama ja vajadusel seadme Teieni toimetama.

Oleme sellele kodulehele koondanud enammüüdavad seadmed, kuid meie kaudu saab tellida kõiki eelpool nimetatud tootjate ventilatsiooniseadmeid, torustikku ning lisavarustust.